Mama Arıyorum!!!

lanaxgiz

Kedim alerjik bi kedi. Ya protein ya da besin alerjisi var bilmiyoruz. Proplan somonlu kullanıyorduk kaşıntı yapıyordu. 2-3 hafta whiskas kullandı iyileşti sonra ND kuzuluya geçtik 3-4 haftadır yine iyiydi fakat tekrar kaşıntısı başladı. Sanırım proteini fazla geliyor %36 ya da %38 çünkü. Daha düşük proteinli ama iyi temiz bir mama markası önerebilir misiniz?

2 CEVAP

Edb

Ben bozita kedi maması almanızı öneririm hem fiyatı da uygun isterseniz bir bakabilirsiniz.

miayehe

Bozita profine primacat BritCare