Kedim Koku Birakiyor.

Erkek kedim koku birakiyor.3 ay sehir degisikligi yapacam bu yuzden anneme getirdim fakat bugun koku birakti annem biraz fazla titiz ben bakamam boyle yaparsa dedi.Bugun kisirlastiricaz kisirlasinca koku birakmaya devam edermi yardim edin

8 CEVAP

ursaminor

Erkek kediler kendi bölgelerini işaretler, yeni gittiği yerde bunu yapması bana normal göründü açıkçası.
Sırf bu yüzden aceleye getirmeyin kısırlaştırma işlemini derim ben. Testleri vs. yapılmadan sonuçları kötü olabiliyor. Sizi korkutmak istemem ama abimin kedisi kısırlaştırmanın ardından bağışıklığı düştüğü için ıslak fip hastalığına yakalandı :(

kedilikizzz

Bugün kısırlaştırmışsınız narkozun etkisinden bunları yapması normal yiyecek hiçbir şekilde vermeyin yarın narkozun etkisinden kurtulana kdr biraz kendi halinde kalsın. Normal durumlar bunlar hatta bir gün veterinerde kalması önerilir normalde

yasement

Evet narkozun etkisi gecince normale doner. Veteriner soylemedi mi bunlar cok normal 24 saat icinde gececek

Kediler mekan değiştirmekten hoşlanmadıkları için kediniz yeni yerini yadırgamış, stres nedeniyle normal zamanlarda yapmadığı bir davranışta bulunmuş olabilir. Öte yandan henüz kısırlaştırılmadığı için koku bırakmak isteyebilir. Güvenilir bir veteriner hekim kontrolünden geçtikten sonra kedinizi kısırlaştırmanız atacağınız en doğru adım olacak kanaatindeyim.

Bugun kisirlastirdim yavrumu ama cok kotuyuz suan maalesef napacagimizi bilemiyorum

kedilikizzz

Bu böyle devam etmeyecek kavuşacak sağlığına anneniz ilk günden böyle yapmaya başladıysa başkasına verin baksın daha iyi şimdiden ne bu böyle sanki deve bakıcak masumcuk ufacık bir kedi tertemizde ayrıca. 3 ay kediyle ilgilenemeyecekse yazık kediye strese girip kötü sonuçlar doğurabilir. Yanınızda götürme şansınız yok mu

Cok kotu devamli kusuyor cis yaptigi icin ustune bulasti annem bu sefer daha cok korktu bakamam ben demeye basladi napscagimi bilemez haldenkaldim

Reyyanhan

Iran kizimiz vardı narkozun etkisinde hep üstüne yaptı koktu pisledi. Ama 2 gun geçmedi kendine geldi eskisi gibi oldu yikadik kuruttu k pamuk oldu pamukkk