İç Parazittt

Haceli

arkadaşlar dünde sormuştum bu soruyu kedim hamile sokak kedisi anüsünde beyaz kurt tombul gibi bişey gördüğümü söylenmiştim ve buğün veterinlere gidip durumu anlatmaya gidicektim 1 2 saattir gözlemliyorum ve kurt o beyaz şeylerden yok sizce yinede veterinlere gitmelimiyim

7 CEVAP

Haceli

yok götürmicem kendim gidicem tek az özce kontrol etmek için baktım bir tane buldum ve kesin gitmeye karar verdim

Haceli

birde dünde dış parazit için ense damlası kullandık ondan olmuş olabilir mi

  1. soruyu anlamadım. dış parazit için ense damlası kullandınız. Ondan olmuş olabilir mi dediğiniz şey ne ?

shoto

Dış parazit damlasıyla bir alakası yok.Fakat önce kedide iç parazit olduğundan emin olun veteriner ona göre tedavi verir çünkü.Kakasını vs gözlemleyin parazit var mı

pablopicasso

Bence gitmelisiniz olup olmadığından nasıl emin olabilirsiniz ki..

Hem bu parazitler sizin içinde zararlı 😑😑😑

Haceli

tamam teşekkürler

shoto

Hamile sokak kedisini veterinere götürmek çok riskli.Biz.bir kere görürdük hayvan ertesi gün stresten erken doğum yaptı yavrular öldü.Ayrıca hamile olduğunu mutlaka belirtin farklı tedavi uygulanabilir.Ayretten hamile kedişere antibiyotikde kullanılmıyor tedavide farklı olabilir yani