Mama Ve Yaş Mama Yemiyor Ne Yapmalıyım

Zeynebetul

Kedim 2 aylık tekir bı cins ne yaş mama ne de kuru mama yiyor sadece süt içiyor ne yapmalıyım? Lütfen yardım edin🙏🏻 aç kalacak diye korkuyorum

7 CEVAP

shoto

Kedilere süt verilmez özellikle yavru kediler için zararlı.Kedi sütü ise farklı tabi ama bir hastalığıda olabilir enerjisi nasıl dişleri sağlıklı mı

Süt verilmez de acaba hasta mı ? bir bakın bakalım

Beyzaduman

Acaba hasta mı? Öyle bir belirtisi var mı?

Renklipati

Acaba manalarını mı sevmiyor bazan koklayıp yemezler ya kokusunu bile sevmezler

tyguler

Hastadır belki veterinere gitmelisiniz.

Zeynebetul

Sütü su ile karıştırıyorum o yüzden sorun olmuyor maması pahalı bı mamaydı ve yemediği için diyer mamalarıda denedim sağlık sorunu yok bı belirti de yok ama yinede tekrar veterinere götüreceğim

pisicikimm

Biraz tavuk veyahut kırmızı et haşlayıp mamasına koyun. Benim kedimin bazen iştahı çok kapalı oluyor ve mamasını yemiyor. O zamanlar da öyle yapınca baya yiyor.