Ne Kadar Mama Vermeliyim?

gozdecoskn

Anket

10 gr
(3 oy)
15 gr
(6 oy)
20 gr
(1 oy)
25 gr
(2 oy)
10 gr'dan daha az
(0 oy)
Toplam (12 oy)

Merhaba, King charles kızım 795 gr 55 günlük. günlük ne kadar mama vermem lazım? sayarak veriyorum. her öğün 20 gr fazla geliyor karnı kocaman oluyor.

8 CEVAP

Miy_Hav

Hangi mama?

emreztrkk37

İsrail malı olmasını çok dert etmiyorsanız bence Pro Plan verebilirsiniz. Sonuçta iftar sofralarımızda ki hurmalardan tutun yediğimiz domatesin salatalığın tohumu hepsi israilden alınıyor. Pro Plan almayınca iflas etmezler.
Miktar genelde ambalajlarda yazar yaşına kilosuna göre ama sizin ki çok küçük. Daha önce o kadar küçük bir köpek besleyemediğim için bilemedim. Ama onu siz anlıyorsunuz gözlemleyin biraz azaltın daha iyi oluyorsa öyle devam edin

patili

o zaman 15 gr verin.

huseyin1

3 kg değildir o orda yazan miktarı 4 e bölüp vereceksiniz orda yazan miktar bir günde yemesi gereken toplam miktar daha yavru olduğu için 4 e bölüm her 6 saatte bir verin 4 aylıktan sonra 3 öğüne 8 aydan sonra da 2 öğüne bölüp verebilirsiniz kilo ve yaş arttıkça gramajda artar tabloyu takip edin ve mümkünse kullandığınız mama markasının mama ölçüm kabı ile verin mamadan mamaya gramajlar mamanın büyüklüğü ve ölçümü değişiyor

gozdecoskn

kuru mama :( proplan

Miy_Hav

Proplan kalitesiz değiştirmenizi öneririm israil malı ve kalitesiz

Miy_Hav

Paketin arkasında yazıyor olması lazım

gozdecoskn

başka yemio kiii illa o :( veteriner önerdi bana da. royal canine döncem özel ırklara. arkasında kazan bnm bebegime çpk geliyor. kımıldayamıyor. 1-3 kg yazmıslar bnmki 795 gr