Dişi Kedi Kısırlastırma

cansuuranus

Herkeze merhaba ,oncekı sorumda sokakdan bi canı kısırlastırcagımı soylemısdım. Dun cok sukur kısırlastırdıkdık kızımızı beledıyede . Dun hıc yemek yemedı .ayılıncaya kadar cok kustu. Bızde mıgdesını dınlendırmek ıcın cok zorlamadık yemek yemege . Bugun bıraz hıllsın ad mamasından yedı. Sırıngayla az bısey su ıcırdım. Dun anestezının etsındeyken odada dolasıyordu ve dusup duruyordu. Ama bugun bısey farkettım ayaga kalkamıyor. Ön ayaklarda bi sıkıntı yok ama arka ayaklar cok gucsuz . Bu durum normalmıdır? Daha once hıc kedı kısırlastırmadım. Beledıyede kısırlastırıldıgı ıcın kafamda hep bı soru ısaretı var acaba amelıyat esnasında yanlıs bıseymı yapmıslardır dıye . Tecrubelerınızı benmle paylasırmısınız ?

1 CEVAP

gayelise

İlk birkaç gün böyle durumlar normal biraz daha bekleyin hala aynı şekilde güçsüzse danismakta fayda var bir yere