Yavru Kediler İçin Hangi Mama?

5-6 haftalık annesiz bir kedi buldum sokaktan. bazen süt, yumurta sarısı ve su karışımı bazen kendi haşladığım et, yumurta ve tavuktan verdim ilk 5 gün sonradan sütü kestik. nasıl bir beslenme uygulamalıyım? kuru mama denedim ama yanaşmıyor bile daha sonra Migros'tan Whiskas'ın yavru kediler için olan ıslak mamasından aldım ama Whiskas için çok hoş şeyler duymamıştım. hangi marka mamayı önerirsiniz? evde haşladığım et ve tavuğun ona zararı olur mu? teşekkürler şimdiden.

5 CEVAP

patili

evde yapılan kediye özel yemeğin xararı olmaz ama bütçenizi sarsabilir. bütçenize zarar vermiycekse hergün tavuk et alıp hazırlayıp vermek, o zaman öyle devam edin. gayet güzel bir beslenme.

Cotontzu_Siri

naturea yaş mama

Reyyanhan

Süt derken yavru kedi sütü mu acaba ?

yanik_kedi

Whiskas goody çok berbat mamalar lütfen kullanmayalim maddi bir sıkıntı yoksa n&d kitten oldukça ideal ve kaliteli orta sınıf mama ise profine kitten veya brit care olabilir

Miy_Hav

Brit care kalitesiz bir mama