1 Aylık Kedi Neyle Beslenmeli

atatezcan6

Arkadaşlar benim fırlamayq arkadaş aldım 1 aylık ne ile beslense iyi olur. Bu arada ailesinden annesinden ayırmadım yanlız ve çok zayıftı. Ne ile beslemeliyim

5 CEVAP

ruthiees

kedi süt tozu

ssos

Kedi sütü almalısın.Ayrıca kitten lady org sitesinden baknyardımcı olur baya

atatezcan6

Kedi sütü nerde satılır?

mihriii

petshoplarda gimcat,beaphear, bio petactiveinkilere falan bakabilirsiniz

eylu

Kedi süt tozu veya acil gerekiyorsa Bebelac vs oluyor marketlerde onlardan almalısınız. İnek, keçi sütü vermeyin yaramıyor bebek kedilere.