Bu Miniği Ne Yapmalıyız?

Bu minik kediyi inşaatta bulduk! Ne yapayım ne edeyim bu sabah bulduk anasını aradık aradık bulamadık diğer kardeşleride yok bende öğlen oldu aldım artık hayvan aç kalmış açlıktan ölecek gibiydi!

9 CEVAP

patili

kedi sütü tozu ile veya her markette satılan bebelac süt tozu ile besleyin. ölücek kadar kücük değil. lütfen bırakmayın. siz beslemezseniz ölür ancak. Allahın size gönderdiği bir emanet o şuan..

Yok bırakmayı düşünmüyorum zaten

limtrf

süt anne bulmayı deneyin çok küçük bir yavru. ölme ihtimali var

Yavru kedi mamasıyla beslesem yaş veya kuru olmaz mı??

Denizzzzzz

Yaşmama yiyebiliyorsa verebilirsiniz ama yiyemiyorsa kedi süt tozları var onlardan alıp berenilirsinİz

gozdecoskn

çok küçükmş :) kendi içmiyorsa biberonla süt tozu içirebilirsiniz :)

onlarında söylediği gibi bebelac veya kedi süt tozundan biberonla verebilirsiniz

emreztrkk37

bebelac tan çok vetten kedi sütü tozu almanızı öneririm. Sonuçta biri insan için diğeri kedi. İnek sütü verdiğinizde yetişkin kedide bile sorun oluyorsa. Bebelactada olabilir

BlindCat

Hayır bebelacta sorun olmuyor katkı maddeleri benzıyor ben ole yapmıstım zaten çok küçük değil kedicık 1hafta falan beslersenız kendi yer daha sonra çok güzel bir kedi renkleri de oyle