Yaş Mama Sizce?

pelnztrk

Yaş mama sizce ne verilmeli ? Ben en son 4-5 tane gourmet almıştım onu baya seviyo sizce devam etmeli miyim. Daha once friskes felanda vermiştim

8 CEVAP

eycny

Ben düzenli olarak proplan vermekle birlikte arada felix de verdim. Bir sıkıntı olmadı. Suzi nin blogunda fiyat/performans olarak migrosta satılan mırmır yaş mamaları övmüştü. Onun üzerine mırmır yaş mama da satın aldım. Fiyat olarak daha üst segmentte olmakla birlikte gimcat de oldukça güzel. Bir de petlebide satılan naturon markası var, bu ay kampanyada. Ondan sipariş ettim, ancak henüz denemedi kedim

tyguler

Benim kedim bir tek felicia yiyor. İçeriği de güzel, tavsiye ederim.
Gourmet kötü içerikli bir mama, nadiren ödül olarak verebilirsiniz ama sürekli verirseniz kötü olur.

mihriii

gourmet felix hepsi kötü market mamalarından uzak durun

Felica kullandım tavuklu ve kırmızı etlisini severek yedi ama son mamasını yemediği için Nd balıklı ile değiştirdim onu da çok sevdi. Ara ara tatları değiştirmek iyi olur.

pelnztrk

Bu kadar karışık marka vermek zararlı olmaz mi? Yani benim bildiğim nebiliyim. Kuru mama değiştirmemek gibi yaş mama verirkende dikkat etmk grekr

eycny

Yaş mamayı haftada bir yiyor, ve şu ana kadar farklı markalar yemesi bir sakınca yaratmadı. Tabiki tek markadan gidebilirsiniz ama tat ve içerik önemli. Mesela benim kedim tavuklu yaş mamayı daha çok seviyor marka fark etmeksizin. Bu arada brit care yaş mamaları da çok güzel. Brit care yaş mama herhalde şu ana kadar denk geldiğim en güzel kokan yaş mamaydı. Bezelyeli etli olanı var, aynı evde yaptığımız etli bezelye yemeği gibi kokuyor. Eğer tek bir marka ile devam etmek zorunda kalsam bununla devam ederdim sanırım. Gourmet yerine brit care denemenizi tavsiye ederim. Yine dediğim gibi gimcat de olur. Ama çeşitlerde öncelik olarak kedinizin sevdiği tada yönelin. Kimi et sever, kimi balık, kimi tavuk

Elifsu17

Market mamalarını vermemelisin. En doğal içerikli yaş mamalar:
Animonda
Naturea
Nd

maxleo234

Naturea veriyorum bi ara schesir da kullanmıştım ikiside çok kaliteli yaş mamalardır tavsiye ederim