Proplan Kısır Maması Prochoice Felica Ve Fiyatı Uygun

Fiyatı uygun olan mamalardan daha mı kötü

11 CEVAP

Nd alamıyorsanız bence proplan kısır somonlu kedi maması alın .

ontheground

proplan ve felicia-prochoice arasında fiyat farkı çok fazla.nd alana kadar britcare,brit,profine,bozita,primacat,golosi gibi mamaları kullansanız?

Prochoice ve Felicia içinde gerçek et yok .Proplan da yüzde yirmi var .

fettahaltuntas

proplanı alabilirsiniz ancak prochoicemi feliciamı derseniz felicia

Palyaco

Prochoice kullandım yavru yemini hiç sorun yaşamadım fiyat olarak öneririm hamsi ve hamsi yağı var tüyleri için çok iyi gelmişti etli mama brit oneririm

kim demiş tahılın ölümcül olduğunu

Aslında şu yüzden soruyorum 3 ay kadar bu mamalardan birini yedirirsem maddi anlamda kendimi toplayıp nd 5 kiloluk alicam inşallah

Lütfen cevap verin yarın sipariş vericem ve kafam hep karışık bu mama konusunda

Brit care mamada herkes ishal oluyor deyince gözüm korktu doğrusu

Proplan da da mısır var aman Allah'ım ölümcül diyorlar

Anksiyetem çoğaldı artık bı mamada karar verip devam etmek istiyorum 😭