Köpek Kimligi

159deniz123

köpegimin kimligini ne kadara çıkarırlar ona göre para alıçamda yanıma sizçe ne kadardır kimlik çıkarması

13 CEVAP

ilknrdaisy

2 aşısını oldu demiştiniz. Kimlik çıkarmadılar mı?

Cotontzu_Siri

bedava

canakavi

Kuduz aşısı yapılan hayvanlara ücretsiz vermek zorundalar para ödemiyorsun

aşı yapılması için kimlik çıkarttırılması gerekir

159deniz123

veterinerdeki abla dediki haftaya çıkarıçagız dedi

izzy

Sanirim ucretsizmis daha öncede konu açılmıştı ben 5tl ödedim

Luckyssss

Ben de 10 tl vermiştim petadress den almıştım

Miy_Hav

Almaması lazım böyle paragöz insanlardan uzak durun

159deniz123

blmiyorum üçret alırmı almazmı diy2 aşısı yapıldı sordum kimlik ne zaman diye abla ddiki haftaya çıkarırız acelesi yok ddi bende tmm dedim çıktım bilmiyorumi ararım olmazsa para alırmı almazmı diye

Ben bedavaya yaptırdım aşısını oldu ve kimlik verildi köpeğim daha 4 aylıktı dün araba çarptı ve gözümün önünde öldü bu acı çok kötü arkadaşlar kimliği bende baktıkça ağlıyorum çok özledim yavrumu

159deniz123

seda çok üzüldüm senin için

bolt

Benim köpeğiminde kimliğini veteriner de bedavaya çıkartmışlardı

159deniz123

benimkinide bedavaya cıkardılar