Kedim Kakasını Ayakkabıya Yaptı

_zeynep07

Kedim tuvaletine gittiği halde kakasını oraya yapmamış.Dış kapıyı açmıştım bir şey almak için o sırada gidip kardeşimin ayakkabısının üstüne yapmış :( Neden kumuna değilde oraya yaptı ki :/

2 CEVAP

kumunun temiz olması çok önemli bir de ben kedimi aldıgımda çok küçük değildi ama yavruluktan çıkmıştı. Kakasını yorganıma yapardı baska yerlere yapardı sonra ögrendim ki ince taneli kum alınması gerekiyomuş bize çok başka kum vermişlerdi. Belki kumdan olabilir

_zeynep07

Kumunu her gün temizliyorum aslında :/ 4 aydır da aynı cins kumu kullanıyorum anlamadım neden böyle yaptı :/