Kedi&Kuş

Reyyanhan

Kediler artık kuşlara yetişmek için herşeyi deniyor. Ben varken masum masum oturuyorlar . Ben yokken sinsice plan yapıyorlar . Ulaşmak için ne çabalar ne çabalar ..... ne yapabilirim . Hix birinden vazgeçmek istemiyorum . Kuşlar ottuklerinde felaket halde oluyorlar . Kuşlar ı da salamiyorum . Onlar da kötü oluyor. Kediler ı başka odaya alıp salıyorum bu sefer kediler hircinlasiyor. Ne yapmam gerekli .

21 CEVAP

Miy_Hav

Patili haklı bence güvenme kedine

Reyyanhan

Kizlarima guvenmicem kime guvenicem:)

Miy_Hav

İç güdüsel olarak mutlaka bir gün kuşlarınız. ...

Reyyanhan

Veriyim dimi evlatlarimi:) geçer

kedicigim1054

Bence ya kediden yada kuştan vazgeçin. Yoksa sizin işiniz bitmaz

Reyyanhan

Nasil vazgeçerim :/ kuşların sesi olmadan kedilerin sirnasmasi olmadan :/ ne yaparım.