Kedi&Kuş

Reyyanhan

Kediler artık kuşlara yetişmek için herşeyi deniyor. Ben varken masum masum oturuyorlar . Ben yokken sinsice plan yapıyorlar . Ulaşmak için ne çabalar ne çabalar ..... ne yapabilirim . Hix birinden vazgeçmek istemiyorum . Kuşlar ottuklerinde felaket halde oluyorlar . Kuşlar ı da salamiyorum . Onlar da kötü oluyor. Kediler ı başka odaya alıp salıyorum bu sefer kediler hircinlasiyor. Ne yapmam gerekli .

21 CEVAP

patili

nazar çok inanırım. cünkü çok şahit oldum buna. kızımın fotolarını paylaşırdım sosyal medya hesabımds bigün hastalndı. heryerden sildim fotolarnı vs. zar zor iyileşti. bir gün bir misafir geldi çok sevdiler kızımı. sürekli ona bakıpne güzel vs dediler. o gün konjüktivit oldu kızım. bir ayda ancak gözü iyileşti. gözü dışarı cıkmıştı artık şişlikten. neler çektim bir ben bilirim...

patili

kuşlara gelince reyyan canım kuşlar stresi çok fzla kaldıramaz. hastalnıp ölürler. o yüzden başa çıkamayacagın da kesinse yakın çevrede bir dostuna sahiplendir. kedili evde kuş çok zor. hele ki senin canavarlae evde terör estirirken

Reyyanhan

Kuslarim dan vazgeçmek istemiyorum hiç. Ayrı odalara alicam bu hafta öyle denicem. Hiç böyle yapmazlardı . Yerde kafesi temizlerken bile kafesin yanında durup bakarlar di. Kus lar ucardi yakınlarına konarlardi tinlamazlardi . Şimdi kuşların stres yapmasından korkup olmelerinden korkuyorum .

Cotontzu_Siri

zıplamak için kullanabilecekleri eşya olmayan bir yerde tavanın ortasına asın kafesi

Reyyanhan

Yapıyorum onu. Ama yinede olmuyo işte . Kuşlar a saldırıya geçiriyorlar. Kuslar da korkuyo. Neden böyle oldu anlamıyorum .. nazara inansam nazar oldular dicem :/

Cotontzu_Siri

tesadüf

patili

evet ben de stresten ölürler diye üzüldüm. bizim kuşumuz stresten ölmüştü. ama kediler huy değiştirmiş. bunları yedire yedire bu hale biz getirdik. evin patronu oldular. köpüşümü bile sindiriyor 2 kilo haliyle cadı kedim.

Reyyanhan

Sorma küçük olan büyüğünü deli ediyor . Komşunun kedisini n ıslak mamasini yemiş fark etmedim bile . Nasıl utandım sanki hix vermemisim gibi

patili

birbirlerinin huylarını kapıyorlar :)) kücük yaramaz cıktı bücürük yaaa. oburix

Cotontzu_Siri

doğalarında var, ben de nazara inanmıyorum

Reyyanhan

Bişey değil büyüğünün uysal ligi gitmese bari

Reyyanhan

Sorma :/ nasıl usluydu

Reyyanhan

Üzücü bi olay . Benimkileri n yiyeceklerini düşünmüyorum . Hareket ettiklerini için oyun yapıyorlar bence :/

ozgew0

oyun dönemleri geçtikten sonra kediler onlara alışıyo şu an onala hareketli olan herşey cazip geliyo :)

Miy_Hav

Nutella canim kuşum jimmyi yemişti sonra sahiplendirdik