Me-O Yaş Kedi Maması

nisaasavass

me-o yaş kedi mamasını önermiştiniz. kedim ton balıklı mamayı çok sever. ancak me-o markasınınkini iştahla yemedi. sanki zorla yedi. 5 paket almıştım. kalanını vermeli miyim? Neden böyle davrandı?

9 CEVAP

tyguler

Whiskas tuzlu baharatlı da ondan bayılıyor. Bir de çin bilmemneyi varmış o da bağımlılık yapıyormuş

Palyaco

Aç deyilse kuru mama çok yediyse böyle oluyor benim kedim sadece sosunu içiyor etine dokunmuyor

Buketbayraktar

Daha önce hangi mamayı veriyorsunuz bilmiyorum ama meo içerik olarak güzel bir mama. Bazı mamalarda aroma katkı vs çok fazla oluyor ve abur cubur gibi geliyor onlara. Kedinin bir mamayı çok iştahlı yemesi iyi Bi mama olduğu anlamına gelmiyor maalesef ki. Siz verin bence devam edin Bi zararı olmaz

mihriii

ben hep kedime veriyorum konserve olanı çok iyi ama şu an çoğu yerde indirşmde olan paketleri var dün gördüm ben de onlarda renklendirici ve kıvam arttırıcı varmış maalesef eskş galiba onlar sizinki nasıl

tyguler

Ben geçen gün kedime mırmır aldım, koskoca 400grlık kutuyu yemedi. Şu an bir tek felicia yiyor. Öbür mamaları koyuyorum orada sipsiyah olana kadar duruyor yemiyor. Felicia yı da yalamadan yutuyor. Yemiyorsa zorlamayın yani yemez inadına yemez. Ha yiyorsa yesin ama yemiyorsa da sokaktakilere verin hemen yutarlar. Ben de aldığım ve yenilmeyen mamaları sokaktakilere dağıtıyorum. En azından karınları doyuyor.

Alıştıra alıştıra vermeniz daha iyi olur.Benim kedimde ilk başta me-o nun yaş mamasını sevmedi.Ama alıştırdım ve verdim.Hala bir etkisi yok ise Dr.Claudersın balıklı ve tavuklu yaş mamasını şiddetle tavsiye ederim:))

Seymaaacaan

Me-o yaş mamanın içeriğini sevmedim ben sadece markasına bakıp öneriliyor bence :)
İçerisinde renklendirici bile var :(

mihriii

https://hizliresim.com/5UykYy şu paket gibi olanlar resim aöılıyor mu

nisaasavass

önceden whiskas kullanıyordum. bu aldığımız kötü kokuyor ve sadece et şeklinde. whiskasın paketini bile görünce hemen gelir sürtünürdü bunu pek sevmedi gibi