Kedimin Yüzü Ayrık

Arkadaşlar merhaba, benim kedim Çakıl'ın yüzü ortadan ikiye ayrık (doğuştan) her tarafında başka bir renk var.Neyse ben anlatamadım Çakıl'a bakarsanız bu normalmi?

32 CEVAP

dollfacepersian

Kediniz gerçekten çok özel bir kedi. Bu şekilde renkleri olan kedilere calico denir ve bu renkte olan kedilerin neredeyse tamamı dişidir. Profilinizdeki bilgilere göre kediniz erkek. Bu onu daha da özel kılıyor. Calico kediler hakkında şu yazıya bakmanızı tavsiye ederim.
http://kedikutusu.com/kisiligi-de-tuyleri-kadar-renkli-calico-kedisi/

Cotontzu_Siri

o çok özel bir kedi :)

Reyyanhan

Benim instagram hesabım yok kedilerin mi var :) çok garibime gidiyo bunlar ya candan Erçetin in de köpeğinin hesabı var da . :)

Cotontzu_Siri

bence siz de bir instagram hesabı açın kedinize :)

kediler

Ama o kedinin hem yüzü ayrı hem de iki gözü de farklı renkte. Ondan insanlar onu çok ilginç buluyor.

kedilikizzz

Aşık oldum :) neyseki kedim okumayı bilmiyor :)))

:D tşk

Cotontzu_Siri

ve o kadar orantılı bölünmüş ki suratı görenleri hayran bırakır, caliconun da nadiri

dollfacepersian

Cotonzu_Siri adlı üyeye kesinlikle katılıyorum. Çok güzel ve nadir. Kendisi gibi calico bir kedi bu özelliğini üne çevirmiş. https://www.instagram.com/venustwofacecat/

Cotontzu_Siri

olsun :D

kediler

Evet sizinki de çok güzel tabi :))

kediler

Ama kedinizin erkek olduğuna emin misiniz? Çünkü benim bildiğim üç renkli olan kedilerin hepsi kız oluyor. Ve gerçekten de gördüğüm bütün üç renkli kediler dişi.

Cotontzu_Siri

sirinin de var :)

aslında çakıl erkek değil dişi veteriner bize tricolor demişti profile dalgınlıkla erkek yazdım sonra değiştirdim fakat görünmuyormu?

şimdi kaydettim benimde bildiğime göre 3 renkliler dişi oluyor