Hangi Mama Daha İyi

bugrislk

Kedim bu aralar fazla tüy döküyor 6 aylık bana iyi bir kedi maması markası önerebilirmisiniz somonlu veya kuzu etli hatta hamsilide olur bütçe farketmez tüy sağlığı iyi olsun yeter

6 CEVAP

ruthiees

bozita iskandinav somonlu

Lilyycm

Benim kedim 1 yaşını geçti ve kısır.
Hep nd kullandım bence büyük etkisi var aşırı bi tüy dökülmesi hiç olmadı.
Nd somonlu ve portakallı kısır maması kullanıyorum

Mila__kedi

orijen kesinlikle
orijene geçtiğinden beri taramama rağmen az tüy döktü
tüyleri parıl parıl olur

pongul

Naturea somonlu

Beyzaduman

Orijen
Acana
Nd Sırasıyla en vitaminli mamalar bunlar. Balıklı mamalar tüylere daha da iyi gelir.

Palyaco

Naturea somonlu kullanın biraz pahalı ama tüy dokmez yada brit çare somonlu