Kuyruk Kabarması

Arkadaşlar kedim terasa benden habersiz çıktı ve dönduğünde kuruğu kabarmıştı hava azcık esiyodu içeriye aldım koltuğun ustüne koydum 1 kez hapşurdu üşütmesinde korkuyorum bu normal mi?

5 CEVAP

kedilikizzz

Alıştı alıştı keyfide sağlığı da gayet yerinde. O alıştı ben hala alışamadım bazen olmayan bacağını kullanmaya çalışmasını görmek üzüyor beni o kdr ama o gayet mutlu eskisi gibi şükürr :)

kedilikizzz

Amiiiiin teşekkür ederim. Bütün hepsi uzun ömürlü olsunnn...

kedilikizzz

Kuyruk kabarması genelde bir şeyden korktuğunda oluyor. Orda bir şeyden korkmuş olabilir. 1 kez hapşurmadan bir şey olmaz. Kediyle ilgili en çok dikkat edeceğiniz şey kapıdan pencereden balkondan herhangi bir yüksek yerden düşmemesi için önlemler almanız.

patili

kedilikız senin kedin nasıl oldu? sağlığı sıhhati nasıl? alışabildi mi duruma?

patili

iyi cok sevindim. sağlıkla sıhhatle up uzun ömrü olsun inşallah.. ♡