Kediler İçin Mama Önerisi Ve Dışkıda Koku

ecealtas

Merhaba,
Kedilerim için Proplan mama kullanılıyorum fakat dışkıları inanılmaz kötü ve ağır kokuyor. Kum kabının yanına zor yaklaşıyoruz. Acaba kullandığım mamadan dolayı mı bu durum? Sizin önerebileceğiniz, memnun kaldığınız, dışkıda koku yapmayan bir mama var mı?

24 CEVAP

Miy_Hav

Açana pacifica

Miy_Hav

Acana pasifica=)

ecealtas

Herkese çok teşekkürler, önerdiğiniz mamalardan deneyeceğim şimdi, tuvalet kabı da kapaklı aslında. Takip edicem yeni mamaya başladığımda koku durumunu :D

limtrf

Tabii kum parfümsüz olmalı

zeynepday

Ben hills ya da royal canin kullanıyorum ikisinden de gayet memnunum. Kum olarak da küçük partiküllü kumları tercih edebilirsiniz

Cotontzu_Siri

Hills, rc, proplan gibi mamaların zararını uzun vadede görürsünüz

Puppy730

Orijen, Acana, N&D, Wildfield veya maliyet biraz daha düşük olsun derseniz Naturea.

Cotontzu_Siri

natureanın fiyat kalite oranıyla petcurean nowunkini karşılaştırırsak petcurean çok daha iyi

Puppy730

Now'un kondroitin ve glukozomin değerlerini, içeriklerinde göremediğim için Naturea'ı önerdim. Kondroitin ve glukozomin benim için çok önemli kriterlerdir. Bu göz ardı edilirse, ( veya bu değerler yazıyorsa ve benim gözümden kaçmışsa ) Now daha iyidir tabii ki.