Kedim N&D Balıklı Mama Yemiyor

drexssi

soruyu az önce yanlış başlıkla sordum ve haliyle petlebi sorumu sildi. kedim aldığımız nd balıklı yavru mamayı yemiyor. bu yüzden satmam lazım bu soruyu.
letgoya koydum ilan silindi. dolapta da mama satişi yok napmam lazım? sokaktaki kedilere vermek isterim ama 400 tl az bir para değil. kedim yer diye almıştım ama yemedi onu satıp yerine başka mama almak zorundayım.

6 CEVAP

mihriii

çevrenizde açık mama satam petshoplara sorsanız alabilirler belki

tyguler

Dolapta başka kategori sećip koyuyorlar. Bi ara trendddyolda bakmıştım öyle yapılıyor. Yani mama kategorisi değil de mesela süs eşyası kategorisini seçip loyuyorsunuz ilanı

Beyzaduman

Yaş mamayla karıştırarak kedinizi alıştırmayı deneyin belki işe yarar

Oqrenerde06

kiitten ise alabilirim.

liliacasper

benim kedilerimde N&D morina balıklı mamadan dolayı hem gaz hem ishal sorunu oldu.Tekrardan tavuklu ve narlıya alıp karıştırarak vericem.Sende karıştırarak tüketmeyi deneyebilirsin.

drexssi

hills çok sever onunla karıştırarak verdim yine yemedi.