Yeni Kisirlastirilmis Kedi Oyun Oynamsinda Sorun Varmidir

zaparaza

arkadaslar yeni erkek kedim cok fazla kosturmali oyun oynun oynamasinda sorun varmidir birde yuvarlanmali oyunda oynuyor. Bende enerjisini atsin diye lazerle kostursun diye yaomalimiyim ama yapmayinca kendisi kosturuyor daha ağir oyunlar oynuyor kendini felan vuruyor bazen sağa sola

5 CEVAP

Bizimki de kısırlaştırıldıktan 2 gün sonra koşturmaya başlamıştı. Hiçbir sorun yaşamadık zaten erkek kediler çok çabuk iyileşiyor

Uslukate

ecenazkatkici kedini kısırlaştırdıktan sonra enerjisi azaldı mı

edmrcglu

koşsun ama çok uzağa tutmayın ve atlamasın üstlere falan dikiş attı mı veterineri

zaparaza

dikis yok herhade

Mahmet

Sorun olacağını düşünmüyorum, erkek olduğu için sorun olmaz.