Hardal Ve Değişik Huyları

Ealbs

Arkadaşlar Hardal geceleri ev tamamen sessiz ve karanlık olduğunda hooop yatağıma zıplıyor deli gibi bi hırıltı eşliğinde göz kapaklarımı burnumu hatta burun deliklerimi yalıyor-şaka kabul etmiyorum :D- ve bıkmıyorum bu sevgisini belli etmek için yaptığı bir şey mi

2 CEVAP

ecealtas

Benimde başıma aynı şeyler sabahları geliyor hırıltı ile gelip özellikle de dediğin gibi göz kapağı, burun ve burun deliklerimi yalamaya çalışıyorlar :D Sanırım beni sev deme eşliğinde bir sevgi belirtme yöntemi

BlindCat

Yalamak kediler arasında sevgi ve arkadaşlık belirtisidrit sizi çok seviyor demekki ama yatağinizda zıplaması yatakta oyun oynuyorsanız ikiniz oraya seni oyuna çağırıyordur :)