Stiçin Yarası Akıyor

Senasakar

Stiç 20 gün önce arka bacağından kırık ameliyatı oldu. Pin takıldı. İlk hafta her gün kontrole gittik. Doktor bize zaten geç iyileşeceğini söylemişti. Ameliyat olan bacağını zaten kullanamıyor. Ama dikişlerini bile aldıramadık akıntısı var diye. Stiç'i klinikten aldığımızda boyunluk yoktu. Veteriner iki kere denediğini ama stiçin her seferinde boyunluğu çıkardığını söyledi. Bir şekilde yarasını yalatmamamız gerektiğini söyledi. Geceleri deli gibi telefon flaşıyla yarasını yalayıp yalamadığını kontrol ettim. Buna rağmen bir dikişini kopardı. En son kontrole bir hafta önce gittik. Ve dikişleri açamadılar. Stiç'in yattığı her yer kan oluyor. 20 gün geçti bu bana artık normal gelmiyor. Yarası için kullanmamız gereken bir ilaç vs varsa paylaşmanızı isterim. Veterinerinizle görüşün diyen arkadaşlara şimdiden söyleyeyim veteriner müsait oldukça haftada bir kontrole gelinden başka bir şey söylemiyor. Yarasında farklı bir sıkıntı olabilirmi?

1 CEVAP

Reyyanhan

Başka bi vet gitseniz. Böyle bi durumda bizim söyleyeceğimi z tedavi türleri iyi sonuçlar vermeyebilir