Kopegim Çok Halsiz(

Pasa18

Kopegimin dun atesi vardi ve krizli bi şekilde agzindan kopukler geliyodu dün gece vet bakti 2iyne yapti ve iyneleri daha davam edcek. şimdi hep karanliğa gidiyo orada ölü gibi uyuyo. Yemek falan da yiyo ama

8 CEVAP

ursaminor

Öncelikle çok geçmiş olsun.
Ama çok muğlak yazmışsınız. Siz detayları biliyor olabilirsiniz ama bizler bilmiyoruz. Köpeğin cinsi, yaşı, buna sebep olan şey, veterinerin koyduğu teşhis, ne iğnesi yapıldığı.. bu bilgileri vermezseniz, köpekler konusunda tecrübeli olan arkadaşlar sizinle bildiklerini paylaşamazlar ki..

Pasa18

Çok korkuyorum o yuzden acele bi şekilde yazdim daha 2 ayi olmadi veteriner geldiginde krizi yoktu fakat soyledik kendisine . hiç aşı olmadı o yüzden virus kapmaya başlıyor dedi. Yanina gittigimde benimle oynuyo yalniz kaldiginda ise korkuyo gibi ve hemen saklaniyo((

Puppy730

Hiç aşı olmadı derken? Kaç aylık köpek? Veterinerin müdahalesi ne oldu?

Puppy730

Hiç aşı olmadı derken? Kaç aylık köpek? Veterinerin müdahalesi ne oldu?

Pasa18

1.5 aylik kopek veterinerin yaptığı iyne geçici olarak bağışıklık sistemin güçlendircek sonra aşıları olucak ama sürekli saklanmasına anlam veremiyorum

Cotontzu_Siri

daha çok küçük, yeni aldıysanız korkuyordur

limtrf

bunu burada bize sormaktan ziyade veterinerinizle görüşmeniz hem sizin hem de köpeğinizin yararına olur. çok geçmiş olsun

Pasa18

Yemek yediği için kesin bi teşhis koymak zor oluyo((
İlgilendiginiz için hepinize teşekkür ederim