Tester Spariş Etmek

BlindCat

Nasıl ve nerden sparıs edebılıyoruz bılıyormusunuz acaba

8 CEVAP

Reyyanhan

Yavrum derken :/ çok samimi geldi. Neyse var öyle siteler sinemcim

ursaminor

deneme ürünü demek istiyor :D
Ücretsiz mi demek istemiş ama? Öyle bir yer varsa bize de söyle :P

Reyyanhan

********* dan bi kereden sipariş vermiştik . Siteye girip bulabilirsn

Denizzzzzz

Brit care de siteden talep maili atınca gönderiyorlar

BlindCat

Reyyanhan. Lütfen bana oralarının linkini atarmısın biliyorsan eğer

pongul

brit care aynı şekilde gönderiyor siteden yazarsanız.
petcurean türkiye de facebooktan yazdım hemen göndereceklerini belirttiler, iletişimlerini beğendim. (go sensitivity shine yolluyorlar).
ama örneğin naturea göndermiyor.

Tester ne yavrum

BlindCat

Çok saol