Köpeğimi Baglamali Miyim

Meloooo

Sokakta bir Alman Coban Köpeği buldum şiddet görmüş insanlara güvenmiyor aşılarını yaptırdım veterinere götürdüm fakat evime alamıyorum evimizin yan tarafina bir kulübe yaptım ağaçlık bir yer fakat çit filan yok kopegim gezinebiliyor bazen gozden kayboluyor aramaya çıkıyorum birileri alip götürecek diye korkuyorum 10 metre uzunlukta bir ip aldim baglamali miyim? Ya saldirganlasirsa

4 CEVAP

zibityus

çit yapın bağlamak köpeğe işkence etmektir. 10 metre de olsa.

Anonymus552223

Çip taktirin isterseniz

Meloooo

Arsa bizim olmadığı icin cit yapamıyoruz evimizin bir arsasi bahcesi de yok ama eve almaya ikna edeceğim ve çip işlemleri cok pahali belki daha sonra

Meloooo

Arsa bizim olmadığı icin cit yapamıyoruz evimizin bir arsasi bahcesi de yok ama eve almaya ikna edeceğim ve çip işlemleri cok pahali belki daha sonra