Proplan Mı? Royal Canin Mi?

Gofretben

Anket

Royal canin
(7 oy)
Proplan
(14 oy)
Toplam (21 oy)

Proplan kısır mamasımı daha iyi yoksa royal canin mi

4 CEVAP

İkisi de aynı diyebiliriz, mystic veya dr.sachii alın üzmez içerik olarak daha iyidir.

Buketbayraktar

Fiyat aralığınız o civardaysa ben britcare öneririm aşağı yukarı aynı fiyat içeriği de çok iyi 2. Seçenek bozita olabilir kullananlar memnun

Insan

Bence ikiside deil bozita bütçen bu mamalara yetiyorsa bozitaya da yeter iki mamada tahıl deposundan başka birşey deil

Gofretben

Ya da uygun fiyatlı içeriği temiz ve iyi olan kısır kedi maması önerir misiniz?