Köye Gidicek

Luckyssss

Arkadaşlar köpüşüm bayramın ikinci gününe kadar beni göremicek bende çalışacagım için köpeğimin ve kedimin masrafları için evde yalnız bırakmak istemiyorum o yüzden annemlerle birlikte köye göndereceğim ve bayramdan sonra birlikte döneceğiz beni unutur mu acaba unutursa gerçekten çok üzülürüm yaa :(

11 CEVAP

Luckyssss

Kedimi göndermeyi düşünmüyorum açıkcası zaten köyde kapılar pencereler genelde açık oluyor kaçar diye korkarım ben

Cotontzu_Siri

Patiliye katılıyorum. Siz onu sokaklardan kurtarmışsınız ve o bir köpek, on yıl bıraksanız o yine sizi unutmaz. Kedi için aynı şeyi söyleyemeyeceğim, bir başkası ona iki lokma ciğer verse hemen ona gider. Bu benim köpek sever olmamın en büyük nedeni.

patili

o zaman unutma kısmında tereddütün olmasın canım. aylar sonra bile unutmuyor köpekler ♡

patili

ama kedoşun hakkında aynısını söyleyemem belli olmaz.

Köpekler sahiplerine sadık hayvanlardır.Unutmaz merak etme.

patili

nasıl güveniceksin bebeğim, annen kedini en son sokağa bırakmıştı :(

Luckyssss

Yani köyde ben oraya gidene kadar çok iyi bakıcagına çok eminim :)

Luckyssss

İçimi rahatlattın ayrıca gerçekten çok tesekkür ederim :)

Cotontzu_Siri

Ne demek

hiçbir köpek ağır bir darbe kaza bişey yaşamadığı sürece ilk sahibini asla unutmaz. bir abimizden yıllar önce almış olduğum köpek aradan 6 yıl geçmesine rağmen onu tanıdı ve çağrıldığı zaman koşa koşa ona gitmişti çok duygulanmıştım.

Luckyssss

Kardeşlerim var ayrıca da ona çok kızacagımı çok iyi biliyor gidicekleri yer dedem ve dedem köpüşü çok seviyor :)