Koku Hapseden Kedi Kumu Önerir Misiniz?

Beyzagenck

Kedimizi ilk aldığımızda eşya setinşn içinden markası pek bilinmeyen bi kum çıkmıştı kokuyu tamamen hapsediyordu ama çok fazla toz kalkıyordu. O bittikten sonra pro line aldım ama kokuyu fazla hapsetmiyor. Kokuyu tamamen hapseden bi marka önerebilir misiniz?

8 CEVAP

tyguler

MırMır Aktif Karbonlu gayet başarılı bu konuda. Öneririm

alabalik32

Vancat aktif karbonlu

dezgicavus

Ben lindocat pudralı kullanıyorum tozu proline a oranla daha az, dışkısını direk attığımız için sorun olmuyor. İdrar kokusunu da hapsediyor, hatta temizlerken hafif pudra kokuyor.

Buketbayraktar

Vancat aktif karbonlu kesinlikle

Renklipati

Lindo Cat diyorum memnunum tavsiye ederim

tugbaakalem

Sani cat

asteo

merhabalar, ben toz konusunda çok hassas olduğum için pum cat kullanıyorum. hiç tozu olmuyor. ancak koku bizim iki kedide de var özellikle venüsün dışkısı o kadar ağır kokuyor ki hiçbir kum absorbe edemedi. veterinere götürdüm. iç parazit ve bağırsak problemi varmış bu yüzden dışkı aşırı koku yapıyormuş. tedavisine başladık ilk öncelik olarak mama değiştirmemizi istedi veterinerimiz, şimdi çok daha iyiyiz çok hafif bir koku oluyor kuma karbonat ekliyorum ben de

Vancat ve goldlife.

Ancak bunlardan özellikle goldlife aşırı tozuyor. Değiştirme sebebim bu.