Kadik Kakasını Kabindan Disari Atip Oynuyor

CeylanAydin

Kedim kakasini kaka kabindan dışarı cikartip onunla top oynar gibi oynuyor. Daha önce böyle sorunlar yoktu 2 haftadir ortaya cikti. Evde onu strese sokacak yeni bir esya alinmadi ya da misagir gelip gitmedi. 1 ay oldu kisirlastirildi. Bunun sebebi nedir bilgisi olan paylasabilir mi

4 CEVAP

Sebebi kedilerin ruh hastası olması gerçekten başka bir anlamı yok

diablerose

kedinizle oyun oynuyo musunuz? kedi yokluktan kendine boyle bi eglence bulmus olmasin?

Patikedili

Kediler garip varlıklar benimkiler kuma yapmak yerine yanına yapıyorlar ve banyo pastasını onun üstüne örtüyorlar. Eger kumunu değiştirdirdiysen belki taşları hoşuna gidiyordur garipler

CeylanAydin

merhaba kedim ile oyun oynuyorum ancak genelde akşamları ya da yalnız başına kaldığında bu tarz işlere karışıyor. Paspasını tırnağını geçirip kaldırıyor, kumunu eşeleyerek dışarı atıyor, kakasını alıp top gibi dışarı atıp birde peşinden koşturuyor. Oyuncakları da var ama neden yaptığını bir türlü çözemedim