Üzgünüm Ama Mama Önerisi

msmzks

Evet bu konuda günde 10 başlık falan açıklıyor ama sormak istiyorum gerçektende.Kedim tavuğa hassah öncelikle onu belirteyim.Kilosu 15-16 TL civarı güzel bir mama öneriniz var mı?

(Felicia, prochoice hariç)

8 CEVAP

Trcnoglum

Ben mystic kullanıyorum 15 kg aldığınızda kilosu ucuza geliyor şimdilik bir sıkıntı yok yaklaşık 2 aydır kullanıyorum deneyebilirsiniz.

msmzks

Mysticde maalesef tavuk var...

shoto

Molly var sanırım

aigenc

Dr sacchi var kuzu etli

shoto

Dr.sacchi sevmemiş sanıeım kedisi bir önceki sorusunda öyle yazmış

shoto

Bu arada molly mama numume gönderiyormuş.

golosi 20 kilosu 420 lira. bu fiyata en iyi mama. Üstte geçenlerden çok daha iyi bir mama bi araştırın derim

YarenOver

Hill’s ve purina proplan marka mamaların içeriklerine bakabilirsiniz. Ton balıklı yada kuzu etli mamaları olmalı