Aramızda Veteriner Var Mı?

gozdecoskn

Merhaba dün minik kızımı hastaneye götürdm halsizleşmiştik. Yogun bakıma aldılar kan degerlerimiz kötü. kakamız temiz. parazit yok. ishal var. bakteri kapmışız. 16 nisan dogumluyuz. 800 gr ız.. Veterinerim inş toplar , toplayacak gibi bla bla diyor.. cok tedirginim. Aldıgım yer 15 günlükken parazit asıları yapmıs ama yüksek olmus snrm doz :( Veteriner var mı aramızda ? içimi rahatlatsın :(

7 CEVAP

gozdecoskn

merhaba köpeğim şimdi saglıklı veterinerim muhtemeln yatrımak için beni tedirgin etti. içime sinmeyince aldım cıkardım hemen o klinikten petcode ankarada ramazan ve ateş bey baktı :) iyiyiz :)

pabloescobar

parazit aşıları biraz erken olmuş. veteriner olacağını düşünmüyorum burada. ama içinizi ferah tutun.

gozdecoskn

cok dozda erken yapmıslar zaten. vetimiz aradı aldıgım yeri parazit olma imkanı yok diyor. bakteri var kan değerlerimiz kötü.

pabloescobar

kan mı verilecek? ne diyor peki vet? ne yapabilecekmişsiniz?

patili

kaptıgı bakteri virüs hangisi? ismini verirseniz durum ciddi mi yoksa değil mi izah etmeye çalışırım

bagışıklık çökmüştür şuan muhtemelen değerleri çok düşüktür.

pabloescobar

ateş bey baktıysa tamam :) ateş barut di mi?

gozdecoskn

evet :)