Kedimin Kumu Kokuyor

kukicim

Kedimin kumunun markası My Cat bentonit pudralı kedi kumu ne zaman kedi kumuna gitse ardından keskin bi koku yayılıyo ne yapmalıyım hangi markayı tercih etmeliyim ??? Yardım edin:(

10 CEVAP

patili

elinizee çok fazla kum varsa bitirmek için *********.com'dantuvalet kojusunalabilirsiniz. toz halinde kedinin kumunun içine dökülüyor.ve belli aralıklarla tekrarlanıyor. sıfır koku.

Nurrrrr

Sanicat i öneririm kokuyu bayağı azaltıyor

Buradan tavsiye üzerine sanicat marsilya sabun kokulusunu almıştım ben de. Hiç kötü koku olmuyor evde, aksine kedim, tuvaleti, ev sabun kokuyor. Ben toz olduğunu da görmedim döktüğüm de falan :)

kukicim

Teşekkürler kum bitince onerdiğiniz markalardan alacagizz :))

limtrf

ilk anda örtse bile koku yayılır. çok keskin kokuları var :) kapatmasına rağmen koku geçmiyorsa kumunuzu değiştirin derim

cagribolat

Mırmır natural bentonit topaklanan kedi kumu kullanabilirsiniz kullanıp memnun olan insan bi hayli fazla

cagribolat

Tabi biraz toz sorunu var kumda ona da belirtmeliyim

meldahilal

kukucimkedi kumu koku onleyici tyrol u öneririm

meldahilal

cidden güzel marka