Sahiplendiğim Köpeğin Tasma Sonucu Faranjiti Varmış Ne Yapabilirim.

ozgew0

2 gün önce evlat edindiğimiz Eva kızımız pitbull cinsi ve boyundan bağlanan tasma sonucu boğazında faranjit oluştuğu söylenmişti daha çok tahriş vs dendi bu gün 2 veterinere götürdüm bişe yapılmayacagını söylediler. bana yetersiz geldi çünkü öksürüyo ve balgam oluşumu var. tecrübesi veya bilgisi olan yardımcı olursa sevinirim.

4 CEVAP

Cotontzu_Siri

eğitim tasması mı kullanmışlar

ozgew0

Hayir kemer tarzi bi tasma.yavrum kosmak icin cekistirdikce sanirim içten tahriş olmuş

BlindCat

Köpeğinize baktım çok güzel gerçekten yazık

ozgew0

teşekkür ederiz :) bugun tekrar farklı bi kliniğe gidicez umarım onlar yardımcı olurlar.