Köpegimin Göz Çapagı

159deniz123

bana bir kişi dediki köpeginin gözü çapaklanmasın diye gözlerine limon sık dedi 1er damla ben uygun bulmadım ama yapmadım sizçe yapmalımıyım

13 CEVAP

miniyavru

Tobrex damla fiyatı ne kadar

Luckyssss

Limon mu deseydin ki sen bi kendi gözüne sık bakalım sabahları gözlerinde çapaklanma kesiliyor mu öyle bak canım köpeğin 1 bucuk aylık 2 aylık bişey gözlerinde tabiki çapak ve kırmızılık olucak benim yavrularımın göz çapaklanmaları her gün temizlemem sonucunda 3 aya kesildi

yasement

Yapma.

miniyavru

Sakın yapma çapak temizliği için satılıyor köpek göz losyonu onlardan al

kedicigim1054

limon sıkarsan gözleri kör olabilir

Cotontzu_Siri

Yapma sakın

Cotontzu_Siri

Yapma sakın

patili

TOBREX samla al eczaneden. kedi ve köpekler için harika bir ürün. ben düzenli kullanıyorum göz sorunumuz olmasa bile. Sen çapaklanma geçene kadar sabah akşam 2şer damla kullan. 3 4 günde iyileştiğini görüceksin.

patili

3 5 tl bişey. ucuz çok.

miniyavru

Sağlıklı mı köpekler için uygun yani

patili

miniyavru ben bişeyi kullanıyosam emin ol o sağlık testlerinden geçmiştir çok uzun süre önce . Maşşallah benim kedimin de köpeğimin de gözleri mercan gibi parlıyor. kocamanlar

Çapaklanma kronikse ve kızarıklık varsa veteriner hekimin köpeğinizi muayene etmesi en doğrusu. Bilinçsizce kullanılan ilaçlar yarardan çok zarar getirebilir.
Sadece çapaklanma söz konuysa, tıpkı kendi gözümüze yaptığımız gibi, düzenli olarak ılık çay pansumanı yapmayı deneyebilirsiniz. Bu işlemi uygularken her iki göz için ayrı pamuk kullanmalısınız.

159deniz123

zaten bende kllanmayı hiç düşünmedim köpegimingözü kör olur diye ama dediginiz eczaneden o kiremi alıçam yarın