Kedime Hangi Mamayı Almalıyım C/D?

Arkadaşlar kedimin sistit hastalığı vardı. Doktor idrar yollarındaki kan pıhlaşmasını temizledi ve artık C/D mama kullanması gerektiğini söyledi. Hillsin C/D kedi mamasını verdi ancak kedim sevmedi. Başka markaların C/D mama kullanıp kedisi seven var mıdır?

2 CEVAP

sforselin

Sistit için bizim vet de "kuru" mama önermişti ve baya garip geldi bu bana. Su tüketimini artırmam gerektiğinden, hastalığın vakaların "çoğunda" kendi kendine zaten geçtiğinden, stresten uzak durmanın öneminden falan hiç bahsetmemişti.
Bana söylediği zaman da çok kabul edilir gelmediği için önerdiği hills cd mamanın yaş mama versiyonundan birkaç paket aldım. Sonradan da bu konuyla alakalı en çok olumlu yorum alan mama olduğunu gördüm, reçeteli mamaların hiçbirini kabul etmediği halde bu mamayı kullanan bir hekimin de yazısını okudum. Bu arada bizim de sistitin 2. günü - yani vete gittiğimiz gün- bitti sorunumuz. Bir daha tekrarlamadı. Su tüketimi artırmaya ve onu stresten uzak tutmaya çalışıyorum sadece.

Yorumun için çok teşekkür ederim