Hamile Sokak Kediler İçin Mama

newlilac

Bu zamana kadar sokaktakileri hep migrostan croque balıklı ile besledim a a artık internetten bir mama almak istiyorum.Felicia çok öneriliyordu ama pahalıymış baya.Prochoice de petshoptam denemek için aldım pek sevmediler.BonaCibo diye bir mama varmış.Bu mamanın kuzulusunu sokak kedilerine alayım mı?Birde molly diye bir mama varmış.Bu ikisinden hangisi daha iyi olur.İçerikleri ekledim

Kurutulmuş Kuzu Proteini (%27), Hidrolize Kemiksiz Kuzu Proteini (%22) Baldo Pirinç (%16), Mısır, Rafine Tavuk Yağı, Hamsi Unu, Karides Unu, Bira Mayası, Hamsi Yağı, Nükleotit Maya Proteini, Mineraller, Prebiotik Mannan Oligo Sakkaritler, Deniz Yosunu, Avizeağacı özütü , Kızılcık

%36
Protein
%16
Yağ

Vitamin A 25.000 IU/kg
Vitamin D3 1.500 IU/kg
Vitamin E 150 mg/kg
Vitamin K3 0,36 mg/kg
Vitamin C 25 mg/kg
Vitamin B1 14,94 mg/kg
Vitamin B2 12,36 mg/kg
Vitamin B6 13,36 mg/kg
Vitamin B12 0,08 mg/kg
Pantotenik Asit 14,98 mg/kg
Folik Asit 2,67 mg/kg
Niyasin 50 mg/kg
Biyotin 0,28 mg/kg
Bakır (Sülfat olarak) 18 mg/kg
Çinko (Sülfat olarak) 95 mg/kg
Çinko (Şelat olarak) 20 mg/kg
Manganez (Sülfat olarak) 30 mg/kg
Selenyum (Selenit olarak) 0,3 mg/kg
Taurin 2.200 mg/kg
AB onaylı antioksidanlar.

İÇİNDEKİLER: Kurutulmuş Somon Proteini (%28), Kurutulmuş Tavuk Proteini, Baldo Pirinç (%12), Mısır (%10), Karides Unu (%8), Rafine Tavuk Yağı, Hamsi Unu, Bira Mayası, Somon Yağı, Nükleotid Maya Proteini, Mineraller, Prebiotik Mannan Oligo Sakkaritler,Deniz Yosunu (%0,04), Avizeağacı Özütü (%0,04), Kızılcık Tozu (%0,04), Pisilyum (%0,04).
ANALİTİK BİLEŞENLER
Protein% 34
Yağ İçeriği% 16
Ham Kül% 8
Ham Selüloz (Lif)% 2,80
Omega-6% 3,60
Omega-3%0.65

Vitamin A20.000 IU/kg
Vitamin D31500 IU/kg
Vitamin E100 mg/kg
Vitamin C15 mg/kg
Taurin1.500 mg/kg

4 CEVAP

newlilac

2.yi alacaktım ama vitamin az mı gelir?

tyguler

  1. Daha iyi sanki.

shoto

Bencede ilk içerik ve değerler daha iyi gibi.Hamile ve emzirme döneminde bunu kullanırsanız daha besleyici olur.Sonrada 2. Mamayı alırsınız.

newlilac

Teşekkürler başka fikri olan?