Kedi Ve Köpekler İçin C Vitamini

patili

Merhaba arkadaşlar,
Kedi ve köpekler yani her iki cins için de kullanabileceğiniz ürünleri çok soruyorsunuz bana.
Ben kendimin hem kedime hem köpeğime (erkek arkadaşımın köpeği bu arada,bizim köpüşümüz defne) kullandığım C vitamininden bahsetmek istiyorum. Burda msjdan birkaö kişiye tavsiye etmiştim sorduklarında. Aldılar kullanıyorlar ben de çok mutlu oluyorum kedisine köpeğine böyle bakan insanları görünce. Ben Natur Vitta C vitaminini bir tavsiye üzerine almıştım. Bağışıklıgımız düştüğünde arada kullanmak için. Sırf keyfi verdiğim için gün aşırı yarım tablet veriyorum ben. Çok yoğun boğmak istemiyorum kediş kızımı. Defneme de gün aşırı bir tablet veriyorum. Ayrıca ucuz bir c vitamini keşfettim. Sokakta da bir sürü dostlarımız var. Apex C vitamini 100 tableti 15 tl. Gün aşırı bir tablet yazıyor üzerinde. Şimdi ondan da alıp sokaktaki minik dostlarıma da vericem. Onlar evdekilerden daha fazla ihtiyaçlaeı var bağışıklık sistemine, kalp sağlığına vs vs. Tavsiye ederim ikisini de. Burdan toplu bir cevap olsun. ♡

29 CEVAP

dollfacepersian

Patili
Şuan evde krallıktan çok prensesliğini ilan etmiş durumda. Eve gelen neredeyse herkes dişi olduğunu sanıyor ve erkek olduğunu öğrenince çok şaşırıyorlar. Genelde şöyle oluyor
-aa ne kadar güzel dişi mi?
+hayır erkek

  • gerçekten mi çok kız gibi görünüyor
    Veteriner bile o kadar gittiğim halde kızım diye seviyor.
    Umarım birkaç ay sonra krallığını ilan edebilir,olmuyor böyle:)
    Sizin kediniz ne durumda?

Reyyanhan

Cansin sen biliyosun dimi ♡♡♡

patili

sen de öylesin bebeğim ♡♡

patili

sarımsak aromalı oldugu için olabilir. kalitesi kanıtlanmış bir ürün. herşeyi severek yemiyorlar. benimki hayatta agzına sürmüyor ben ezip macunla veya yogurtla karıştırıp agzına sokuyorum. ama burda önerdiğimde kullanıp memnun kalan kişiler var. yiyormuş kedileri. benimki de yemiyor malesef...

patili

pongul;
aa öyle mi. ben unutmuşum evet şimdi hatırladım. natur vitta c varsa elinizde ona devam edim hawmi türk malı. açıkçası bir türlü tatmin etmiyor beni türk malları evciller konusunda. ithal ürün getirenlerin markalardan daha zengin olduğunu gördükçe tamamen ticari bir kafa göeüyorum çünkü türklerde.. en iyisi natur o konuda :)

dollfacepersian;
devam canım. paşaya taç merasimi yaparız birkaç ay sonra :) ♡

dollfacepersian

Cotontzu_Siri
Olabilir. Birde yüzleri basık olanlar daha erkeksi görünüyor. Benim ki doll face olduğu için yüzü onu kız gibi gösteriyor da olabilir:)
Aklıma gelmişken buradan sorayım sahiplendirme ilanlarında Siri'ye benzeyen siyah beyaz pofuduk bir oğlan gördüm. Cinsi maltese yazıyordu ama belki değildir. Siz Siri'ye eş arıyordunuz yanlış hatırlamıyorsam,o köpeğe bir baksanız?

patili

aynen dollface ♡ aman hep iyi olsunlar tek dileğim.. Allah acılarını vermesin.

dollfacepersian

Patili
Aynen hep iyi olsunlar,acısız güzel bir ömür yaşasınlar bizlerle ve o an geldiğinde gözlerine baktığımızda onları en iyi şekilde yaşattığımızı ve çok mutlu olduklarını anlatsınlar ve huzur içinde gitsinler benim de dileğim bu

patili

Benden önce gitmesinler benimkiler ya.. Allah korusun.

dollfacepersian

Patili
Ömürleri maalesef bizden kısa. Ben oğlumdan önce gitmek istemem,gözüm arkada kalır.
Ben nasıl oğluma bakmak,ilgilenmek,sevmek görevim ise son yolculuğuna uğurlamak ta görevim diye düşünüyorum. Çok acı olacak,bahsederken bile korkuyorum ama maalesef bir gün o an gelecek:(
Neyse ki şuan sağlıklı ve iyi olmasına bakarsam daha zamanımız var. Katur kutur kuru mama yiyor şuan:)

pongul

bir de şöyle bir ürün gördüm c vitamini, ekinezya da içeriyor sipariş ettim bakalım
http://www.petzimo.com/Hawmi-Kediler-Icin-C-Vitamini-ve-Bagisiklik-Guclendirici-120-Tablet,PR-7833.html

pongul

tabii paylaşırım. evet türk üretimiymiş. apex kadar uygun fiyatlı değil ancak natur vittaya göre uygun.
bu arada bio pet active lizin tablet çıkartmış ileride onu da deneyimlemeyi düşünüyorum: http://www.*********.com/bio-pet-active-bio-felilysine-saglikli-gelisim-destekleyen-lizin-tablet-180-tab
markanın herhangi bir ürününü denemedim daha önce.

patili

biz kullanıyoruz bio pet active lysine. açıkçası gözle görülen bir faydasını görmedim ben. o yüzden yurtdışına gittiğimde vetri science l lysine ini alıcam.

pongul

ilk izlenim: kedilerim natur vitta c'yi kendileri yerken, ilk seferde ve sonrasında bu markayı vermekte çok zorlandım, kendim yutturdum. haz etmediler, bir süre erkek olana yutturmaya devam edeceğim. bakalım.

patili

yutturmaya zorlama ama. yemiyorsa ez yogurtun içine dök ver veya yaş mamasına karıştır ver. yutmakta zorlanır cok büyük tabletler. aman dikkat.