Evde Yapılan Kedi Yemeklerine İlave Vitamin

patili

Merhaba arkadaşlar,
Birçogunuz evde kedinize özel yemek yapmak istiyorsunuz. Yok tavugydu havucuydu yumurtasıydı ciğeriydi derken ama tek bir konuda tedirginliğiniz var, o da kuru mamalardaki vitamin mineral bileşenlerini evde kendi imkanlarınızla sağlayamayacak olmanız. Yurtdışında ne yazık ki birçok seçenek ve geniş bir ürün skalası var evcil hayvanlarımız için ve birçogunu türkiyede bulamıyoruz. Mesela Prowl vitamin tozu kediye özel ev yemekleri için iseal bi ek. Ama türkiyede yok. Buna muadil bir ürün araştırmamdan söz etmiştim. Şimdi adını yazıyorum; Canvit Nutrimin (evde yaptıgınız yemekler için) Vitamin ve Mimeral Takviyesi. Toz halinde yemeğin içine döküyorsunuz ve kuru mama versem mi sorunu kalkıyor ortadan. Ben sipariş ettim. Evde yemek yapıcamı sanmıyorum bu arada :pp
Alma nedenim yaş mamalarının içine katmak. Yaş mamalar en doğalından en ucuzuna yeterli vitamine sahip değil biliyorsunuz. Kuru mamalar gibi yogun ek katkılar içermiyor. O yüzden kuru mamayla birlikte gün içinde yaş mama da vericem. Ve bu yaş mamanın içine kedimin kilosuna uygun miktarda ekleme yapıcam. Aklınızda bulunsun ♡

2 CEVAP

patili

neyin tarifini? :)

bsecnl

tarifini verir misiniz