Kopegin Cinsi Nedir

ozan1216

Kopegin cinsi nedir

12 CEVAP

ozan1216

Peki hafta sonu tekrar aticam soylediginiz uzunlukları

Puppy730

Size söylemedim, yanlış anlaşıldı sanırım. Soruyu soran arkadaşa söyledim, bize sormasıyla net bir sonuç çıkmayacağını söylemeye çalıştım.

Cotontzu_Siri

bacak, vücut, kuyruk uzunluğunuu görmeden anlaşılmaz

BlindCat

Minyatür Pinscher e benziyor ama Cotontzu_Siri haklı boyutlar önemli

cute_catTR

bacak, vücut, kuyruk uzunluğununu çekersen sevinirim. yoksa anlaşılamaz Sibirya kurdu değil ama bence

Puppy730

Secere olmadan, benzetmelerle ırk bilgisi asla net olmaz.

Cotontzu_Siri

en azından soran olursa söyleyecek bir şeyi olur

BlindCat

Tamam ben de yanlış kelimeler sarf ettim diye korktum :)

159deniz123

alman kurduna benziyor ama bak bilmiyorum sadece benzttim

BlindCat

Ama büyük ihtimalle minyatür pinscher internetten bak bir istersen

BlindCat

Zaten net demedim bence dedim

BlindCat

Kesin bir şey dile getirmedim ama atılınca görürüz belki kırmadır