Yavru Kedim Maması Seçimi

Aysegtk

Yavru kedim 45 günlük smokin ırklı kuru mamaya alıştırmam gerekiyor. Hem uygun hemde onun bünyesine iyi gelecek bir kuru mama arıyorum.

2 CEVAP

shallwe

Alıştırma için genelde royal canin baby and mother cat kullananları duydum bir bakabilirsiniz

Buketbayraktar

Eğer yiyemiyorsa henüz kuru mamaya biraz ılık su ekleyerek yumuşatarak başlayabilirsiniz. Yada biraz tavuk suyu vs. Mama olarak bütçeniz önemli. Orijen acana gibi mamalar en kaliteli mamalardandır ama bazı kedilere ağır gelebiliyormuş. Sonrasında nd, britcare (ben bunu kullanıyorum) ve memnun olunan bozita var. Royal canin hills gibi mamaları önermem çünkü fiyatına göre içi çok boş mamalar. Gerçek et yok. Daha düşük bütçe için çok Bi bilgim yok ama golosiyi kullananlar vardı. Brit carein premium adımda daha uygun fiyatlı maması var bu da fena değil bence