Hangi Vitamin

newlilac

Anket

Aminosol
(7 oy)
Edozero
(1 oy)
Toplam (8 oy)

Hamile kedinin bağışıklığını yükseltmek için hangisi daha iyi?

Merhaba aşağıdaki vitaminlerden hangisi bağışıklığı daha güzel destekler?Kullananlar yorum yapabilir mi acaba?

https://www.*************.com/edozero-kedi-vitamin-tableti-150-adet-u-29908

Kedi Multivitamin Tabletinin Analizi;
Vitamin E 6000 mg/kg, vitamin C 6000 mg/kg, vitamin B1 500 mg/kg, vitamin B2 400 mg/kg, vitamin B3 5000 mg/kg, vitamin B5 600 mg/kg, vitamin B6 300 mg/kg, vitamin B12 60 mg/kg, vitamin K3 100 mg/kg, vitamin B9 (folik asit) 60 mg/kg, vitamin B7 (biotin) 30 mg/kg, kalsiyum 100.000 mg/kg, magnezyum 12.000 mg/kg, potasyum 18 mg/kg, iyot 60 mg/kg, çinko 3000 mg/kg, demir 3000 mg/kg, taurin 20000 mg/kg, L-carnitine 10 mg/kg.

Aminosol

Bileşimi : 1 ml aminosol içeriği Vitamin B1 Vitamin B2 Vitamin B6 Calcium pantothenate Vitamin H Nicotinamide Choline chloride Lysine Methionine Sodium chloride Magnesium chloride Tryptophan Cystine Leucine Isoleucine Arginine Valine Threonine Phenylalanine Glucose olmak amacıyla kullanılır.

Hangisi hamile kedide bağışıklık yükseltmek için daha iyidir acaba?

6 CEVAP

sibelbykgny

bence en iyisi veterinere danışmak

ontheground

Aminosol kullananlar vardı burada ancak diğer dediğiniz vitamini ilk defa duydum.L-canitine içermesi falan iyi ama bağışıklığa etki eder mi bilmiyorum.Bilenler yazacaktır.

mihriii

ben de edozero diye bir marka duymamıştım hiç

tyguler

Edozero yu ben de ilk defa duydum.

Elifsu17

Ben yavru kedide gimcat taurine paste extra kullandım çok faydasını gördüm tüy, kilo, sindirim açısından. Hamile kedilerde de faydası olur bence

Aminosol.