Sahte Nd Mi?

damlayilmaz

Merhabalar t r e d y o l dan ND mama aldım. Tanelerinin boyları eşit değil. Kokusu da balıklı mama gibi kokuyor. Halbuki 5 kg narlı olanını aldım. Mama sahte mi acaba? Fabrikası taşınmasıyla koku ve şekilde değişiklik olmuş diye duydum. Kafam karıştı ne yapmalıyım?

26 CEVAP

Sibel hanım sakin olun

sibelbykgny

yakın zamanda aldım bizimkide çok fena kokuyordu . ve cevizbey mamayı yememek için inta etti eski maması ile karştırdım verdim onları ayırdı yemedi .sadece n&d verdiğimde kustu perişan olduk sonunda sokak kedilerine dağıtıp mamadan kurtuldum .proplan ile devam . heycan aramaya gerek yokmuş

SP-1994

Distributor firma degisti mi bu surecte? Ben hala nd mamalarim sahte oldugunu dusunuyorum.

aigenc

Nd mama değişti diyorlar, severek yiyen birçok kedi artık yemiyormuş sanırım.

dezgicavus

Bende numunesi vardı dediğiniz mamanın ama yuvarlak pul gibi şekli, orijinal paket mi aldınız ? RC gastrointestinal mama kullandım o böyle üçgendi. Değişik sıkıntı olabilir mama da maalesef

damlayilmaz

Haberim yoktu malesef. Normal paketiyle geldi. Orijinallik kontrolü için barkod okutmadan bahsetmişler ama bence yeterli değil. Dediğim gibi balık kokuyor mama...

Busebakis

Instagram'dan nd Türkiye ile iletisime geçip orijinalliğini teyit ettirebilirsiniz

gozdeyilmaz

Bizde nd kullandık arkadaşın dediği gibi taneleri yassı bir şekildeydi bilemedim yeni serisi falan mı ki

Yeni seri sanırım bu

sibelbykgny

yakın zamanda aldım bizimkide çok fena kokuyordu . ve cevizbey mamayı yememek için inta etti eski maması ile karştırdım verdim onları ayırdı yemedi .sadece n&d verdiğimde kustu perişan olduk sonunda sokak kedilerine dağıtıp mamadan kurtuldum .proplan ile devam . heycan aramaya gerek yokmuş

sibelbykgny

yakın zamanda aldım bizimkide çok fena kokuyordu . ve cevizbey mamayı yememek için inta etti eski maması ile karştırdım verdim onları ayırdı yemedi .sadece n&d verdiğimde kustu perişan olduk sonunda sokak kedilerine dağıtıp mamadan kurtuldum .proplan ile devam . heycan aramaya gerek yokmuş

sibelbykgny

yakın zamanda aldım bizimkide çok fena kokuyordu . ve cevizbey mamayı yememek için inta etti eski maması ile karştırdım verdim onları ayırdı yemedi .sadece n&d verdiğimde kustu perişan olduk sonunda sokak kedilerine dağıtıp mamadan kurtuldum .proplan ile devam . heycan aramaya gerek yokmuş

sibelbykgny

yakın zamanda aldım bizimkide çok fena kokuyordu . ve cevizbey mamayı yememek için inta etti eski maması ile karştırdım verdim onları ayırdı yemedi .sadece n&d verdiğimde kustu perişan olduk sonunda sokak kedilerine dağıtıp mamadan kurtuldum .proplan ile devam . heycan aramaya gerek yokmuş

sibelbykgny

yakın zamanda aldım bizimkide çok fena kokuyordu . ve cevizbey mamayı yememek için inta etti eski maması ile karştırdım verdim onları ayırdı yemedi .sadece n&d verdiğimde kustu perişan olduk sonunda sokak kedilerine dağıtıp mamadan kurtuldum .proplan ile devam . heycan aramaya gerek yokmuş

sibelbykgny

yakın zamanda aldım bizimkide çok fena kokuyordu . ve cevizbey mamayı yememek için inta etti eski maması ile karştırdım verdim onları ayırdı yemedi .sadece n&d verdiğimde kustu perişan olduk sonunda sokak kedilerine dağıtıp mamadan kurtuldum .proplan ile devam . heycan aramaya gerek yokmuş