N&D Mamada Sıkıntı

Ayselifcoco

Merhaba. *********dan aldığım yeni n&d mamanın kokusu değişik ve çocuklarım her zamanki yedikleri gibi iştahla yemedi. Bahsettiğim mama narlı tavuklu tahılsız yavru maması. Aynı zamanda iki çocuğumun da dışkısında yumuşama mevcut, başına böyle bir şey gelen var mı?

29 CEVAP

Nd maması değişmiş diye biliyorum .Sanırım ondan kaynaklı.

marka ma ma güvenilir bir site

Ayselifcoco

Evet ben de böyle bir şey duydum mamayla ilgili şikayet. Markayı yazmamın amacı da orijinal olduğunu belirtmek içindi

Buketbayraktar

Bi konu açmıştım konuyla ilgili mamada değişiklik olmuş sanırım bu ara çok şikayet var

AdaCoco

N&D hakkında internette kötü şeyler okudum. Acana ve Taste of The Wild markalarını öneriyorum. Bu mamadan kullanan birkaç arkadaşım çok beğenmemiş.

AdaCoco

N&D hakkında internette kötü şeyler okudum. Acana ve Taste of The Wild markalarını öneriyorum. Bu mamadan kullanan birkaç arkadaşım çok beğenmemiş.

AdaCoco

Ben de kedimin mamasını değiştiriyorum Acana'yı çok büyük bir iştahla yedi. Belki sizin kediniz de öyle yiyebilir.

Sly

Aynı sorun bizdede oldu ND balıklı olanı aldım denemek için denemez olaydım yavrum hemen ishal oldu 😔 hemen tüy dökümü yaşadık (ki hiç dökülmüyordu) ihal olduğuna mı yanayım kumumuzun ziyan olduğuna mı 😔 normalde acana kullanıyorduk stokta yoktu alırken ders oldu bize bir daha şaşmamak lazımmış
1.5 kg acanayı 1ay 10 günde yiyiyor 5 aylık kedim

AdaCoco

Evet sanırım üretiminde değişiklilk olmuş. Ben hiç kullanmadım.

AdaCoco

@Siy Merhabalar, Acana'yı önerir misiniz? Kedimin mamasını Acana olarak değiştirmeyi düşünüyorum da. Öncesinde Royal Canin kullanıyordum.

AdaCoco

Evet bence de çok güzel bir isim😊

Renklipati

Acanayı bende tereddüt ederek aldım 4 aylık yavru kedim yermi diye çok severek yedi yiyor veterinerimiz özellikle tavsiye etti deneyin isterseniz sevecektir

AdaCoco

@Guldnz Ben Acana kullanmayı düşünüyorum teşekkürler:)

Ayselifcoco

Çok teşekkürler öneriniz için 🌸

Ayselifcoco

Size bir şey sormak istiyorum benim oğlumun da geçmeyen bir ishal problemi var maalesef. Aylardır probiyotik kullandık geçmedi. Acananın ishali düzeltmesiyle ilgili yorumlar görünce acana aldım. Yeni acanaya başladık. Oğlumun kakası sulu değil kıvamlı ancak yumuşak sizin nasıldı?