Köpeğimiz Hamile

BlindCat

Arkadaşlar abimin coli cinsi bir kızı var ilk kez hamile kalıyor önerileriniz ve DİKKATdediğiniz noktalar var mi ?

15 CEVAP

patili

anne köpekler için mamalar var. yüksek enerji ve kalorili. onlardan alın. ayrıca multivitamin verin. beaphar top 10 güzel ve ucuz mesela. hergün bir tablet yiyebilir. yaş mama da verin hergün. anne kedi çok çok azami gayretl beslenmeli. çünkü yavrular annenin besininin %97sini çekiyor bitiriyor. anneye %3 kalıyor besin içinden. nasıl beslemeniz gerektiğini siz düşünün. kalsiyumlu taurinli tableti de var beapharın. ondan da alabilirsiniz. beaphae ucuz bir marka ve kaliteli. ve çok uzun süre gidiyor

Reyyanhan

Ama o bir köpek derken ? Ne demek istediniz . Patili de insanlar için vitamin onermiyo köpekler için yazmış zaten . Önerdikleri kedi ve köpekler için.

patili

blindcat; o köpek dediğin canlı, bazı mal insanlardan daha kıymetli. anladın sen :)

BlindCat

Hayır onu kastetmedim ben anne kedi yazmışsınız :)

patili

yani baştan sona köpekten konuşmuşum. yanlşlıkla orda 1 tane kedi yazısı yazılmış sen ona mı takıldın :))

patili

cotontzu da fırsat cıksa da kavgaya karışsam bi patiliye bişeyler söylesem diye bekliyor. :)))

Luckyssss

Ama bir köpek deyip geçme vitaminsiz kalır benim köpeğimde oldugu gibi proteinsiz kalır o sekilde çöker o köpek

BlindCat

Reyyanhan bilmiyordum kopek ve kediler icin oldugunu o yuzden yanlis tepki vermis olabilirim

BlindCat

Yanlis tepki verdiysem ozur dilerim hepinizden :(

Reyyanhan

Kedi yazmamış canım yanlış okumussun:)

BlindCat

anne kedi çok çok azami gayretl beslenmeli. Boyle yazdigi icin

Cotontzu_Siri

anne KEDİ çok çok azami gayretl beslenmeli. Yazmış

BlindCat

ben sizden ozur dilemistim zaten bu buyuk sorun deilcek bir sey de degil zaten ben yardiminiz icin tesekkur ederim ben o kopek yazdigimda sadece kediler icin oldugunu sanip yazdim abime de soledim alicak dediginiz vitaminleri tesekkurler :)

Cotontzu_Siri

yok hayır, yanlış anladınız. sadece blindcat'in söylediğini doğruladım, çünkü reyyanhan kedi yazmadığınızı söylemişti

BlindCat

Ama o bir köpek