Sinirliyim....

OnurYouTube

pitbull+dogo argentino vb.köpekleri dışlayıpta öbür hayvanları sevenler hayvansever değildir unutmayın bunu ve dışlamayın rica ediyorum...

7 CEVAP

Anlıyorum..

OnurYouTube

anladın sen Kral abone oldunmu başkan...

Gulsu06

Görünüş önemli değil ki, seven onu her haliyle sever de mi :) çok haklısınız, keşke hiçbir can dışlanmasa... Özellikle pitbull yasaklarının olması dünyanın en saçma şeyi olsa gerek. Çünkü kötü köpek yoktur, kötü sahip vardır. Bu nedenle o köpeği değil de sahibini cezalandırmak gerek...

msmzks

Bu sitede pitbull sevmem vahşi diyen birini görmedim doğrusu

tyguler

Pitbull u eğitemiyorlar sonra tasaklanıyir taman ozünde diğer köpeklerden daha saldırgan ama iyi eğitilmiş bir pitbull saldırmaz. Haberlerde saldıran pitbull lar sahibi tarafından kışkırtılan pitbull lar.
Eğitemeyen almasın putbull u kimse pitbull al diye zorlamıyor sonra hayvanı yasaklıyorlar.

OnurYouTube

kardeşim ben pitbulu sevmeyen gördüm burda hemde bayağı varmış

OnurYouTube

aynen bi kaç teşkale sayesinde pitbullar yasaklı ve pitbul silah sayılsın teklifleri var le havleee....