Tüy Dökümü İçin Mama Önerisi

Byuksell

Kedimiz 1 yaşında erkek yeni kısırlaştırdık 4.5kg civarı ağırlığı. Kısa tüylü olmasına rağmen tüy döküyor. Hills kitten kullandık 1 yaşına kadar. Simdi ne önerirsiniz? Yani aşşırı fazla dökmüyor ama yine de biraz fazla döküyor

7 CEVAP

tyguler

Denemedim ama royal canin hair/skin maması çok öneriliyor.

DAMLAYMANAV

Aynı sorundan muzdaribim denemediğim mama kalmadı. En son veteriner vetoskin tablet verdi. Başlarda azaltsa da yine çok dökülüyor. Ayrıca vitamini yedirmek tam bir işkence. Daha yeni proplan somonlu kısır kediler için olandan sipariş verdim birde onu deneyeceğim. Balıklı mama pek sevmiyor ama umarım yer ve iyi gelir. Sonucunu yazarım.

DAMLAYMANAV

Aynı sorundan muzdaribim denemediğim mama kalmadı. En son veteriner vetoskin tablet verdi. Başlarda azaltsa da yine çok dökülüyor. Ayrıca vitamini yedirmek tam bir işkence. Daha yeni proplan somonlu kısır kediler için olandan sipariş verdim birde onu deneyeceğim. Balıklı mama pek sevmiyor ama umarım yer ve iyi gelir. Sonucunu yazarım.

tyguler

@DAMLAYMANAV proplanı kullandik biz hicbir işe yaramadı. Proplan kitten da kullandık proplan elegant da kullandık proplan kısır somonluyu da hiçbiri işe yaramadı

alabalik32

Proplan elegant derma plusa başladım bu yüzden

ruthiees

balıklı mamalar iyi geliyor diye biliyorum

Beyzaduman

Balık yağı oranı yüksek mamalar tüy dökülmesine çok iyi gelir.