Alman Kurdu

Luckyssss

Nişanlımla düşük bel Alman kurdu sahiplenmeyi düşünüyoruz nedeni onlara karşı sempatim var 12 yaşımdan beri o cinsi seviyorum onlarda dikkat edilmesi gereken hususlar neler olabilir ?

23 CEVAP

Luckyssss

Satın almam karşıyım satmamda ayrıyetten ona da karşıyım petshoptan ve çiftlikten alıcagımı düşünüyorsanız yanılıyorsunuz babam kamyoncu oldugu için şehir şehir de gezdiği için bir çok arkadaşının alman kurdu var onlardan birinin yavrusunu düşünüyodum

Cotontzu_Siri

evde zor olmaz mı

Luckyssss

Evde değil nişanlımın evlerinin bahçesinde :)

bolt

Düsükbel alman kurtlarında çok fazla kalça çıkıklığı oluyor diye biliyorum ama siz yinede araştırın isterseniz

Luckyssss

Bolt -- evet dediğiniz şeyin kesinliliğini çok iyi biliyorum :)

dollfacepersian

Luckyssss
Bence şu ilana bakın. Anne safkan görünüyor ve yavrularında safkan olduğu açıklamada yazılmış ve ücretsizlermiş.
https://sosyal.petlebi.com/yuva-ariyor/45041-yavrular

Cotontzu_Siri

denizlide ama

Luckyssss

Evet denizlide pet araç yüksek fiyata gidiyor getiriyor birde