Uygun Fiyatlı Kuru Mama Önerisi

Eda13yap

Merhaba arkadaşlar uygun fiyatlı ve kaliteli kedi kuru maması önerir misiniz? Malum ekonomi kötü ve ben kedimi reflek kuru mamasıyla besliyorum ama içeriğinin kötü olduğunu duydum. ND,Proplan ,Royal can boyumu çok aşıyor umarım bir gün alabilirim.Bunlar dışında önerilere açığım

8 CEVAP

Sulecrn

FELİCİA, PROCHIOCE , BONACİBO, GOLOSİ , MATTISE

nisaasavass

proline kullanabilirsiniz.

golosi

minky

MyStic golosi bonacibo Molly brit premium profine

fettahaltuntas

mystıc, dr. sca. , bonacibo bunlar olabilir 10 kg lik paketler alıp güzel mhafaza ederseniz çok uyguna gelir üstelik bası siteler peşin fiyatına 3 taksit yapıor zaten 10-15 kg lik bir mama yaklaşık 7-9 ay arası gidecektir

tyguler

Felicia

pongul

Matisse

liyor2023

purina one